Jak znaleźć chłopaka

Podobno człowiek jest jak połówka jabłka i całe życie szuka tej drugiej, idealnie dopasowanej części. Jedni są zdania, że trzeba się rozglądać, inni, że wszystko ma swój czas i miejsce, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość. Jednakże, skoro już tutaj jesteś to podpowiemy Ci, jak korzystać z tej pierwszej opcji i dzięki temu dowiesz się, jak znaleźć chłopaka.

Trzeba szukać?

Ile razy to się słyszy od rodziców, że nie trzeba szukać chłopaka, bo sam się znajdzie. Uwierzcie, nie jest to prawda. Owszem, są pewne przypadkowe sytuacje, w których będziesz mogła kogoś poznać. Ale to nie wszystko. Poza tym, szczęściu powinno się pomóc. Bo poznanie jakiegoś człowieka nie sprawia, by od razu wszystko układało się jak w bajce. To jak znaleźć chłopaka? Uwierz, mało kto spotyka miłość w tramwaju, czy tez sklepie. Zazwyczaj „związki” rodzą się w grupie- szkoła, uczelnia, basen, stowarzyszenia. Jasne, przypadkowe spotkania też się zdarzają, ale bądźmy szczerzy- nie jest to częste. Ktoś Ci wpadł w oko? Działaj. Zagadaj, uśmiechnij się- cokolwiek. Bądź pewna siebie. Jeśli Ty czujesz się piękna, to za taką mają Cię osoby wokół. Moja droga, czasem trzeba podjąć ryzyko albo po prostu próbować rozwinąć sytuację. Do odważnych świat należy!

Tinder?

Każdy mówi, że to jest aplikacja, w której szuka się osoby tylko do seksu. Wierzcie lub nie, ponad połowa wcale na to nie liczy i szuka kogoś nie tylko „na raz”. Jasne, takich też jest sporo, co od razu przechodzą do rzeczy i mówią o niezobowiązującym seksie. I co wtedy? Olej takiego, nie odpisuj- inni będą lepsi. Z Tinderem możesz poznać masę osób, popisać. Nikt nie każe Ci się od razu umawiać. A nawet jeśli, to wyjście w neutralne miejsce- kawiarnia/pizzeria/bar -może przynieść fajne efekty albo wniosek, że z tym człowiekiem kolejnych spotkań nie będzie. Tutaj nikt Cię do niczego nie jest w stanie zmusić. Ta aplikacja to nie jest chodzące zło. Załóż Tindera, przecież zawsze możesz go wyłączyć albo odinstalować. A ta aplikacja naprawdę pozwala na to, by znaleźć chłopaka.

Kluby?

Szukać księcia z bajki w klubie… cóż, nie jest to niemożliwe, ale na pewno bardzo trudne. Tam działają inne czynniki, chociażby alkohol. A jak wiadomo- on czyni cuda. Zwłaszcza w poprawianiu wyglądu potencjalnych partnerów…a później okazuje się, że ten przystojny brunet z Czekolady wcale nie jest takim Adonisem, jakim go zapamiętałaś. Co gorsza, jest beznadziejnym rozmówcą. Jednakże, są takie przypadki, kiedy faktycznie kogoś wartościowego (dla nas) się tam spotka.

Spotkania dla singli?

Cóż, nigdy nie brałam udziału w takich przedsięwzięciach, ale jest to trochę podobne do opisanego wyżej Tindera. Tylko, ze tutaj od razu startujesz „face to face”. Może to być trochę problematyczne, bo jednak rozmowy na czacie jednak pomagają i skutecznie topią pierwsze lody. Chociaż, czasem lepiej od razu przejść do konfrontacji. Spotkania „twarzą w twarz” nie dają czasu do namysłu nad odpowiedziami, nie pozwalają edytować tekstu i przekształcać myśli. Chcesz kogoś znaleźć? Wybierz się na takie spotkanie, nawet na cykl szybkich randek- to też jest intrygujący i ciekawy sposób na to, by nawiązać nowe znajomości, które mogą się przekształcić w bliższą relację.

Podsumowanie

Reasumując, musisz działać. Nie możesz być bierna i oczekiwać, że los wszystko Ci załatwi i poda chłopaka na tacy. Musisz sama podjąć inicjatywę i wykonać jakiekolwiek działanie. Gdy znajdziesz już człowieka, który Ci się podoba, to staraj się rozwijać sytuację. Nie bój się zaprosić go na kawę. Jest równomiernie, dlatego bądź odważna. Tak, tak- mam już dla Ciebie gotową odpowiedź. Jak znaleźć chłopaka? Bądź odważna i pewna siebie! Trzymam kciuki.