Komu potrzebna jest pomoc drogowa ?

http://www.skupauttrojmiasto.pl

 

Komu potrzebna jest pomoc drogowa ?

Nikt nie jest jasnowidzem i nikt nie może się czuć w 100% bezpieczny na drogach. Bywają sytuacje w takie jak wypadki, kolizje czy inne losowe zdarzenia w których nawet nie musimy być winowajcami. Zwykły wyjazd rodzinny do np.  skupu samochodów , centrum handlowego, albo na rozrywki typowo rodzinne może się zakończyć między innymi przebitą oponą.

Życie pisze różne historie, a my nie zawsze możemy zrobić wszystko sami. Często trzeba się posiłkować pomocą drogową. Tego typu działalności zazwyczaj są dostępne całodobowo we wszystkie dni tygodnia. Jeżeli nie możemy zrobić czegoś sami to na pewno szukać pomocy możemy w ludziach na co dzień się obracających w tego typu zdarzeniach.

Działalności związane z pomocą drogową udostępniają nam, potrzebującym, w jak najszybszym czasie nie tylko swoją wiedzę, doświadczenie,  ale przede wszystkim lawetę. Osoba udzielająca nam pomocy będzie w stanie odholować nasz samochód w bezpieczne miejsce, usuwając tym samym zagrożenie drogowe jakie niewątpliwie stwarzamy stojąc gdzieś na jezdni.

Ile może kosztować usługa związana z pomocą drogową?

Wstępna wycena następuje zaraz po wykonaniu telefonu,  po połączeniu się z koordynatorem. Koordynatora zadaniem jest wysłanie w dane miejsce najbliżej znajdującej się lawety tak, aby w jak najkrótszym czasie zlikwidować problem. Zobaczysz możesz pomoc drogową w tym miejscu .

Na cenę wpływa wiele czynników. Przede wszystkim adres zdarzenia odgrywa kluczową rolę, następnie miejsce w którym znajduje się aktualnie nasz pojazd, rodzaj awarii, jaki wypadek miał miejsce.

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań koordynator zaproponuje nam cenę, na którą oczywiście nie musimy się zgadzać. Jeżeli natomiast pozytywnie rozpatrzymy propozycję, to praktycznie natychmiastowo zostanie do nas wysłany pojazd z zadaniem udzielenia nam niezbędnej pomocy drogowej.

Na co możemy liczyć? Jaką pomoc możemy uzyskać?

Pomoc drogowa udostępnia szeroką gamę usług. Między innymi możemy liczyć na holowanie samochodu, wyciąganie z wody, błota i innych trudno dostępnych miejsc. Często spotykane są mało niebezpieczne incydenty typu wymiana koła, czy dowóz paliwa we wskazane miejsce.

Wypadki chodzą po ludziach, często wydaje się, że nic nam nie grozi do momentu w którym staniemy się członkiem danej kolizji, wypadku czy jakiegoś całkiem losowego zdarzenia. Wtedy warto być przygotowanym i wiedzieć jak sobie poradzić z zaistniałą sytuacją.