Torty szyte na miarę

Wszystkim nam urodziny kojarzą się z tortem urodzinowym. Warto zainwestować w torty szyte na miarę.

Nie wszystkim chce się stać w kuchni i przygotowywać nie wiadomo ile rozwiązań kulinarnych. Zadowolić gości można również kupując, zamawiając posiłki w np. cukierni o której chciałabym dzisiaj wspomnieć. Mianowicie jakiś czas temu nie miałam kompletnie pomysłu na ciasto, tort urodzinowy. Dowiedziałam się od zaprzyjaźnionej koleżanki o pewnej cukierni, która wykonuje torty szyte na miarę.

Odwiedzając stronę, muszę szczerze przyznać, że doznałam szoku. Dlaczego? Ponieważ oferta tortów tej firmy Piekarnia & Cukiernia J.Wąs jest tak mocno rozbudowana, że kompletnie nie wiedziałam na co mam się zdecydować. Na koniec końców zdecydowałam się nie tylko zaopatrzyć tam w tort na urodziny, ale również na jakiś torcik ukierunkowany na wieczór Panieński, który razem z koleżankami w niedalekiej przyszłości mamy zamiar robić. Ktoś sobie pomyśli tort i wieczór panieński? Jest to jak najbardziej możliwe, gdyż humor jaki przez niego przemawia pasuje idealnie do okoliczności.

Trochę sprośne elementy które takie torty mają dorzucają oliwy do ognia. Zachęcam z tego miejsca zobaczenie na własne oczy o co mi chodzi pod adresem http://www.piekarniawas.pl/dla-dorosłych. W sumie trochę zboczyliśmy z tematu. Więc wracając pamiętajmy o urodzinach, że to nie tylko alkohol, nie tylko przekąski, ale warto zrobić coś nieprzeciętnego. Takie torty nie są aż tak drogie jak to się wydaje. Można się w kilka osób złożyć i kupić w formie prezentu. W pewnym obszarze od cukierni, firma organizuje transport i przywozi do domu :).