Jak zapytać dziewczynę o chodzenie?

Bo ja chcę… czyli jak zapytać dziewczynę o chodzenie?Spotykacie się już trochę, ona jest dla Ciebie idealna i przede wszystkim, to chcesz by była tylko Twoja? Dodatkowo, jesteś nieśmiały i niepewny, i nie wiesz jak to zrobić, by zapytać o chodzenie? Zastanawiasz się, czy w ogóle trzeba o to pytać? Świetnie trafiłeś, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na wyżej postawione pytania. W punktach powiemy Ci, co zrobić…

1. Analiza

Otóż, jeżeli jesteś niepewny, to szybka wymiana „za i przeciw” jest koniecznością. Chyba nie chcesz się ośmieszyć– nie chodzi mi, że przed nią, ale przed samym sobą. Chyba twój komfort psychiczny jest najistotniejszy. Rozważ, czy warto przechodzić w kolejny etap znajomości. Pomyśl, czy ona też tego chce i oczekuje. Jeśli rozrachunek staje się dodatni to przechodzimy do kolejnego punktu!

2. Pytać, czy nie?

Zawsze jest ta chwila zawahania. Może ona nie potrzebuje wystosowania oficjalnego zapytania i uważa, że jesteście razem bez zbędnego zadawania pytania? Osobiście uważam, że dla kobiety ważne jest konkretne określenie jej położenia i sytuacji. Niby mówi, że to nie jest konieczne ani potrzebne, ale… jest! Ona musi wiedzieć, że jest tylko twoja i musi być tego pewna. Dlatego warto to jasno i klarownie określić. Tylko… jak zapytać dziewczynę o chodzenie?

3. Kawa na ławę, czyli bezpośrednio

Zapewne zastanawiasz się nad jakimś wstępem, atmosferą etc. Jasne, wpłynie to korzystnie. Może być spacer, ale pamiętaj byście byli we dwoje, czyli „sam na sam”. Raczej restauracja/bar/kawiarnia odpadają. Nie mówię tutaj, że ona odmówi…ale lepiej jej nie stresuj publiką. I pamiętaj, że grunt to dobrze sformułowane zdanie/pytanie. Teraz kwestia wyboru. Jeśli dziewczyna jest romantyczna i wrażliwa- zadajesz pytanie.  „X, chciałabyś być moją dziewczyną?” racja, brzmi to trochę banalnie. Tylko wiesz, to nie są zaręczyny więc nie musisz zatrudniać skrzypka, czytać wierszyki miłosne i zatańczyć dla niej na rurze. Nie bądź kiczowaty i nie zachowuj się jak dziecko. Chcesz pytać o chodzenie, a to już powinno być dojrzałe. W filmach pokazują inaczej? No tak, tam zawsze wszystko jest przekoloryzowane.  Zwykłe pytanie i prosta odpowiedź. Jak chcesz, by było bardziej uroczo to możesz troszeczkę rozbudować formułkę „X, myślisz, że nam się uda? Chcesz być ze mną?” I proszę- jest jasno sformułowane pytanie i do tego romantycznie! Lepiej nie mówić „jesteś moja” i tym komunikować związek. Chociaż, gdy kobieta jest bezlitosną zołzą- to ją to konkretne zdanie będzie bardzo kręciło i na pewno się spodoba.

4.Pamięć

Jak już zapytasz dziewczynę o chodzenie a ona się zgodzi, to zapamiętaj datę. Jeśli masz problem z tym, to zapisz sobie w kalendarzu w telefonie. Dziewczyna na pewno doceni, że pamiętasz o rocznicy. Tak- ROCZNICA. Nie tygodnice, czy Bóg wie co jeszcze. Nie bądź gimbusem! Symboliczny prezent typu kwiat/kwiaty albo czekoladki to będzie miły akcent. Także… zapamiętaj datę!

Mam nadzieję, że trochę rozjaśniliśmy Ci tę kwestię i już wiesz, jak zapytać dziewczynę o chodzenie. Warto zastosować powyższe rady, a wtedy na pewno będzie Ci łatwiej. Co mogę jeszcze dodać? Hmm, bądź odważny i zaryzykuj. Jeśli jesteś szczęśliwy to nie wypuszczaj tego z rąk. Rób tak, byś nie żałował. Nawet gdyby później coś nie wyszło. Wszystko jest dobrą lekcją, wystarczy wyciągać wnioski, a przede wszystkim – trzeba PRÓBOWAĆ.